بارتومئو: می خواهیم قرارداد مسی را تمدید کنیم

رئیس باشگاه بارسلونا می گوید این باشگاه به دنبال ارائه قراردادی جدید به لیونل مسی است.

بارتومئو: می خواهیم قرارداد مسی را تمدید کنیم

به گزارش خبرنگاران، لیونل مسی 31 ساله که در سال 2017 با تمدید قرارداد، خود را تا سال 2021 به بارسلونا متعهد کرد، در آستانه دریافت پیشنهادی جدید از سوی این باشگاه برای تمدید قراردادش است. برنده پنج توپ طلا که در سال 2004 اولین بازی رسمی اش را برای آبی واناری ها در سن 17 سالگی انجام داد، این فصل در 42 بازی از رقابت های مختلف برای بارسا به میدان رفته و 32 گل هم به ثمر رسانده است.

خوسپ ماریا بارتومئو در گفت وگو با شبکه تلویزیونی ESPN گفت: می خواهیم مسی دوران حرفه ای طولانی مدت تری در بارسلونا داشته باشد و ما هم از این طریق از داشتن او لذت ببریم. لیونل پیروز شده مرزها را در هم بشکند. همه لئو را تحسین می نمایند و حتی در استادیوم های رقبا هم مورد تشویق قرار می گیرد.

رئیس باشگاه بارسلونا ادامه داد: مایل هستیم که قرارداد مسی را تمدید کنیم. مسی جوان است و شما این را می توانید در بازی وی ببینید و هنوز دو سال دیگر از قرارداد کنونی اش با بارسلونا باقی مانده است. مسی همواره در حال پیشرفت است و همواره در بازی اش نوآوری دیده می گردد. بر این باورم که هنوز سال های زیادی از دوران بازی لئو باقی مانده و در ماه های آینده با او نشستی برگزار خواهیم کرد. مسی سال های زیادی در بارسلونا خواهد داشت.

وی اضافه کرد: مسی بازیکن یک باشگاه است. فراتر از کاری که او در زمین برای تیم انجام می دهد، رابطه او با باشگاه بارسلونا همیشگی خواهد بود. من مثال پله را می زنم که همواره برای سانتوس بازی کرد. می خواهیم مسی برای همواره در بارسونا بماند. لئو مفهوم باشگاه بارسلونا را از حیث حفظ نتایج برای باشکاه ما، کسب عناوین در رقابت های معتبر و سعی برای قهرمانی در هر فصل تغییر داد. مسی رهبر ما و بهترین بازیکن دنیا است.

بارتومئو گفت: شاید مسی سه، چهار یا پنج سال دیگر بگوید که من دست از بازی کردن می کشم، به همین خاطر ما خودمان را برای آینده و دوران پس از مسی آماده می کنیم چون می خواهیم در آن موقع همچنان باشگاه سطح بالایی باشیم. می خواهیم روی بازیکنان جوان در لاماسیا سرمایه گذاری کنیم، اما به فکر آوردن بازیکن از باشگاه های دیگر هم خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارتومئو: می خواهیم قرارداد مسی را تمدید کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارتومئو: می خواهیم قرارداد مسی را تمدید کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید