هوای تهران امروز سالم است

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: شرایط جوی حاکم طی امروز (25 اسفند) سبب برقراری شرایط سالم کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران می گردد. هرچند وزش باد در بعضی ساعات احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

هوای تهران امروز سالم است

حسین شهبازی در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشاندهنده تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (25 اسفند) است و برای بعضی ساعات وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از 8 متربرثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

وی در ادامه گفت: این وضعیت جوی تا فردا (26 اسفند) کم و بیش ادامه خواهد داشت و با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر، بعضی ساعات همراه با افزایش میزان ابرناکی، بارندگی و وزش باد به بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه خواهد بود. همچنین دما تا روز یکشنبه روند افزایشی خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اضافه نمود: انتظار می رود تا فردا (26 اسفند) شرایط مطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت تداوم داشته باشد و از بعدازظهر کاهش نسبی در غلظت بعضی آلاینده ها مشاهده گردد.

شهبازی در خاتمه گفت: میانگین کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته 55 و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اکنون 73 و هوا در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هوای تهران امروز سالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران امروز سالم است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید