مقامات نیویورک: تهدید کرونا تا آخر سپتامبر در این شهر ادامه دارد

به گزارش وبلاگ ورامین، مقامات شهر نیویورک هشدار دادند که تهدید ویروس کرونا در این شهر که مقر سازمان ملل و دیپلمات های تمام کشورهای دنیا است تا اواسط مهرماه ادامه خواهد یافت.

مقامات نیویورک: تهدید کرونا تا آخر سپتامبر در این شهر ادامه دارد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ورامین، مقامات شهر نیویورک به دیپلمات های سازمان ملل هشدار دادند که ویروس کرونا به صورت گسترده ای در این شهر شیوع یافته و احتمالا تهدیدات این ویروس برای شهروندان تا اواخر ماه سپتامبر ادامه خواهد یافت.

بر اساس گزارش نشریه فارین پالیسی، به دیپلمات ها در نیویورک هشدار داده شده است: همه در نیویورک باید فرض نمایند که با ویروس کووید 19 در تماس بوده اند.

پنی ابیواردنا از مقامات شهر نیویورک گفت که هنوز هیچگونه اقدام بخصوصی برای محافظت از دیپلمات ها در نیویورک در نظر گرفته نشده اما توصیه می گردد هر کسی که مریض است در خانه بماند و این تنها راه برای نجات نیویورک است.

در حال حاضر تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایالت نیویورک به 613 نفر رسیده که 269 نفر آنها در شهر نیویورک بوده اند. همچنین یک پیرزن 82 ساله و یک مرد 65 ساله در این ایالت جان خود به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند.

دی بلاسیو شهردار نیویورک به دنبال دور کاری حدود 100 هزار کارمند این شهر است اما نیویورک تایمز گزارش داد که شهردار این شهر همچنان در برابر تعطیلی مدارس این شهر مقاومت می نماید.

بر اساس آخرین گزارش ها، 3046 نفر در کل آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 103 نفر جان خود را از دست داده اند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "مقامات نیویورک: تهدید کرونا تا آخر سپتامبر در این شهر ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقامات نیویورک: تهدید کرونا تا آخر سپتامبر در این شهر ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید