کاهش چشمگیر حضور مردم در محورهای مواصلاتی همزمان با روز طبیعت

به گزارش وبلاگ ورامین، فرمانده هوا ناجا از کاهش چشمگیر حضور مردم در پارک ها، تفرجگاه ها و محورهای مواصلاتی همزمان با روز طبیعت اطلاع داد و گفت: در حال حاضر گشت های هوایی با بالگردهای ناجا در حال اجرا است.

کاهش چشمگیر حضور مردم در محورهای مواصلاتی همزمان با روز طبیعت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ورامین، سرهنگ محمد نیک نژاد به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت های تردد در سراسر کشور اشاره نمود و گفت: امروز 13 فروردین، همزمان با روز طبیعت نیازمند بازدید میدانی از جاده ها، محله های عمومی، پارک ها و… و. هستیم و نیروهای ما با تمامی امکانات موجود در بیش از 20 نقطه از کشور استقرار دارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در تهران گشت های هوایی با بالگردهای ناجا در حال اجرا است و این فرایند تا خاتمه امروز ادامه خواهد داشت؛ با توجه به تذکر های داده شده به مردم برای حضور نیافتن در پارک ها و تفرجگاه ها، بحمدالله تا به امروز براساس بازدید های هوایی اجرا شده شاهد کاهش چشمگیر حضور مردم در سطح شهر و پارک ها و … هستیم.

فرمانده هوا ناجا همچنین مطرح نمود: در سایر شهرها از جمله کرمان، یزد، زاهدان، بندرعباس، ساری، خوزستان، فارس و … بازدید هوایی اجرا شده که خوشبختانه حضور مردم چه در پارک ها و تفرجگاه ها و چه در محورهای مواصلاتی نسبت به سال گذشته بسیار کاهش یافته است.

سرهنگ نیک نژاد گفت: البته شاهد ترددهای اندکی هم بوده ایم که به دلیل مسائل ضروری زندگی افراد انجام می شود بحمدالله مردم تا به امروز همکاری خوبی داشته اند.

وی ضمن تاکید به شهفرایندان برای رعایت موازین بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا گفت: ان شاءلله با دعای خیر مردم و همکاری بیش از پیش آنها این ویروس را شکست و آسایش و آرامش نیز به جامعه باز می شود.

فرمانده هواناجا گفت: جا دارد از تمامی همکاران مان در نیروی انتظامی که همزمان با روز طبیعت حضور فعال دارند و در حال خدمت رسانی هستند قدردانی کنم، همچنین از زحمات تمامی مسئولان بهداشتی و سایر سازمان های دست اندرکار که شبانه روز در حال مقابله با ویروس کرونا هستند، تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کاهش چشمگیر حضور مردم در محورهای مواصلاتی همزمان با روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش چشمگیر حضور مردم در محورهای مواصلاتی همزمان با روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید