استراماچونی با عصبانیت آزادی را ترک کرد

سرمربی استقلال در نشست خبری تیمش پس از دیدار با فولاد شرکت نکرد.

استراماچونی با عصبانیت آزادی را ترک کرد

به گزارش ایسنا، آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال پس از متوقف شدن برابر فولاد در دقیقه 95، به شدت از دست فغانی عصبانی شد و به او اعتراض کرد که نتیجه آن دریافت یک کارت زرد بود.

البته این عصبانیت تنها به این مورد ختم نشد و مربی ایتالیایی با عصبانیت از میکسدزون رد شد و در نشست خبری شرکت نکرد تا محمد نوری فر در به جای سرمربی استقلال شرکت نمایند. استراماچونی هم سوار اتوبوس تیم شد تا استادیوم آزادی را ترک کند.

همچنین نوری فر در نشست خبری گفت: نمی دانم چه بگویم و باز هم باید عذرخواهی کنم. توضیحی هم راجع دلیل نیامدن او ندارم. به او گفتیم که تشریف بیاورید به نشست خبری اما ناراحت بودند و رفتند. درباره ماجرای مترجم هم باید بگویم که دیروز اخباری منتشر شد که ما تکذیبش کردیم. بحثی که قبلا بود اینطور بود که مشهودی به نشست خبری بیاید و دانشیار در بازی ها به عنوان مترجم فعالیت نمایند. داوری آقای فغانی خوب بود اما به وقت اضافه اعتراض داریم. در نیمه اول اوقات تلف شده زیاد بود اما وقت تلف شده کمی از سوی فغانی اعلام شد. وقت های تلف شده در نیمه دوم زیاد گرفته شد و پس از اتمام این اوقات بازی ادامه پیدا کرد. طرفداران استقلال از تیم حمایت نمایند و مطمئن باشند شرایط تیم بهتر می گردد.

انتهای پیغام

منبع: همشهری آنلاین

به "استراماچونی با عصبانیت آزادی را ترک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی با عصبانیت آزادی را ترک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید