جمع آوری 220 معتاد متجاهر از دره فرحزاد

به گزارش وبلاگ ورامین، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت صبح امروز از جمع آوری 220 معتاد متجاهر در دره فرحزاد اطلاع داد و گفت: طرح پلیس برای جلوگیری از فرایند تکراری پاکسازی این محل، تبدیل این مکان به بوستان تفریحی است.

جمع آوری 220 معتاد متجاهر از دره فرحزاد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ورامین، سردار کیوان ظهیری پیش از ظهر امروز در حاشیه طرح جمع آوری معتادان متجاهر و بازداشت خرده فروشان مواد مخدر در منطقه فرحزاد با بیان اینکه تهران بزرگ باید عاری از معتاد متجاهر گردد، اظهار کرد: طرح پاکسازی دره فرحزاد از معتادان متجاهر از صبح امروز به صورت ویژه در دستور کار پلیس پیشگیری تهران بزرگ در آمده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اضافه کرد: در این طرح که با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شد، 220 معتاد متجاهر از سطح این منطقه جمع آوری شدند که کار انتقال آن ها به کمپ بازپروری صورت می گیرد.

این مقام ارشد انتظامی در پاسخ به این سئوال چه راهکاری برای پاکسازی کامل دره فرحزاد و عدم بازگشت معتادان متجاهر و فرایند تکرای جمع آوری آن ها وجود دارد؟ گفت: طرح پلیس این است که بتوانیم با یاری سایر ارگان ها معبری را در این منطقه ایحاد کنیم و دره فرحزاد به محلی برای تفریح مردم تبدیل گردد.

وی خاطر نشان کرد: اگر این اتفاق با یاری سایر ارگان ها روی دهد دره فرحزاد به بوستانی تبدیل می گردد و با حضور مردم در این منطقه دیگر شاهد تردد معتادان متجاهر یا خرده فروشان مواد نخوهیم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جمع آوری 220 معتاد متجاهر از دره فرحزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری 220 معتاد متجاهر از دره فرحزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید