حذف تیم دختران پومسه ، مردان با برد آغاز کردند

به گزارش وبلاگ ورامین، رقابت های پومسه بازی های آسیایی با برد تیم مردان ایران ادامه پیدا کرد.

حذف تیم دختران پومسه ، مردان با برد آغاز کردند

به گزارش خبرنگار وبلاگ ورامین از جاکارتا، نخستین روز از مسابقات تکواندوی بازی های آسیایی در بخش انفرادی و تیمی پومسه برگزار گردید که پس از موفقیت بختیاری در بخش انفرادی و قطعی کردن مدالش تیم مردان نیز با برد شروع کرد.

پومسه تیمی مردان ایران که در دور نخست با قرعه استراحت روبه رو شد، در دور دوم با غلبه بر تیم فیلیپین به دور بعد راه یافت.

تیم ملی فیلیپین برای مصاف دادن با ایران در دور نخست حریف ضعیف عربستانی خود را شکست داده بود.

پیش از این کوروش بختیاری به نیمه نهایی رسید و مدالش را قطعی کرد.

در رقابت های بانوان مرجان سلحشوری نیز به مصاف حریفش رفت و دومین برنده پومسه ایران نام گرفت. اولین نماینده بانوان در بخش انفرادی مسابقات پومسه مرجان سلحشوری بود که به مصاف نماینده ماکائو رفت.

او موفق به پیروزی در این میدان شد. این پیروزی در حالی به دست آمد که امتیاز او روی تابلوی نتایج دیده نشد. اما داور با بالا بردن پرچم قرمز سلحشوری را برنده گفت تا نماینده ایران به دور بعدی صعود کند.

به گزارش وبلاگ ورامین، مسابقات تیمی پومسه بازی های آسیایی در حالی شروع شد که تیم ملی پومسه بانوان در نخستین گام با بدشانسی با قرعه کره جنوبی که مدعی قهرمانی است روبرو شد.

دختران پومسه روی تیم ملی ایران در یک رقابت نزدیک بازی را به کره ای ها واگذار کردند و از دور مسابقات کنار رفتند.

در فرم اول تیم ایران 000/8 امتیاز به دست آورد و کره 020/8 امتیاز تا اختلاف نزدیک دو تیم حسابی به چشم بیاید. در مجموع دو فرم اما ایران 5/111 امتیاز گرفت و کره جنوبی با 9/113 امتیاز پیروز شد و به دور بعد رفت.

مرجان سلحشوری، مهسا صادقی و فاطمه حسام ترکیب تیم ملی بانوان ایران در این مسابقات را تشکیل می دهند. همچنین مراسم اهدای مدال ساعت 17:00 به وقت محلی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حذف تیم دختران پومسه ، مردان با برد آغاز کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف تیم دختران پومسه ، مردان با برد آغاز کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید