روایت ریحانه پارسا از حواشی فضای مجازی، باید هوای نسل ما را داشت

به گزارش وبلاگ ورامین، ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر در مصاحبه با خبرنگاران درباره حواشی ایجاد گردیده نسبت به عکس هایی که از خود در فضای مجازی منتشر نموده بود، گفت: مسلما من روی پله ای ایستاده ام که تعداد آدم هایی که مرا قضاوت می نمایند نسبت به چند ماه پیش بسیار متفاوت گردیده است و این موضوعی بود که آن را درک کردم و این حواشی باعث شد حواسم را بیشتر جمع کنم تا اگر قرار است تصویری بگذارم مخاطب را در نظر بگیرم تا ذهنیتی برای هیچ گروهی پیش نیاید.

روایت ریحانه پارسا از حواشی فضای مجازی، باید هوای نسل ما را داشت

وی ادامه داد: من به دنبال حاشیه نیستم که سر زبان ها باشم و ترجیح می دهم کارم و عملکردم به جای من حرف بزند.

پارسا اظهار کرد: چند روز اخیر را با فشار گذراندم و احساس کردم خیلی ها منتظر این اتفاقات بودند تا به خودشان یا عده ای دیگر ثابت نمایند که صندلی من اشتباه بوده، با این حال برای من تجربه خوبی شد و تلنگری بود که حواسم را بیشتر جمع کنم.

وی درباره شهرت و حاشیه هایی که می تواند به دنبال داشته باشد، گفت: به هر حال کوچکترین تصمیمات و حرف ها در چنین موقعیتی ضرب در تعداد مردمی می گردد که تو را می شناسند، البته این توجیه تغییر در رفتار نیست اما باید سنجیده تر رفتار کرد و همین مسایل است که به مرور از یک فرد؛ آدمی باتجربه تر می سازد.

پارسا درباره کوشش خود برای رسیدن به موقعیت کنونی مطرح کرد: این تصویر که از من دیده می گردد که یک دختر 19 ساله ناگهان مشغول به کار گردیده است، کامل نیست چراکه من از 14 سالگی وارد فعالیت در این حوزه گردیده ام و کوششم منجر به انتخاب رشته نمایش و تحصیل در این رشته به طور آکادمیک شد.

وی درباره دغدغه سریال پدر نسبت به جوانان نیز مطرح کرد: اتفاقی که برای سریال پدر رخ داد این بود که نسل جوان با آن همراه شدند و فکر می کنم اگر سریال ها به چنین دغدغه هایی بپردازند جوانان با آغوش باز این آثار را می پذیرند، از کاراکترها الگو می گیرند و از محتوای سریال برای تصمیم های زندگی خود بهره بر می دارند.

این بازیگر جوان در انتها گفت: باید هوای نسل ما را داشت، باید به آن ها فرصت داد تا اعتماد به نفس و امید را از دست ندهند چراکه من اطمینان دارم که هیچ دری بسته نیست و فقط باید کلید آن را پیدا کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روایت ریحانه پارسا از حواشی فضای مجازی، باید هوای نسل ما را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت ریحانه پارسا از حواشی فضای مجازی، باید هوای نسل ما را داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید