فرهنگ و هنر

تیغ و ترمه فرم حضور در جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرد

به گزارش خبرنگاران، فیلم سینمایی تیغ و ترمه آخرین ساخته کیومرث پوراحمد کارگردان باسابقه سینمای ایران است که به تازگی مراحل فیلمبرداری آن به سرانجام رسیده است. این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی علی قائم مقامی به تازگی فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی...

25 فروردین 1398

ستایش در شمال و جنوب ایران

ساخت مجموعه ستایش که این روزها در لوکیشنی واقع در غرب تهران ادامه دارد، در مقاطعی قرار است در شمال و جنوب ایران نیز ادامه داشته باشد.

10 اسفند 1397

فرخی یزدی هویت فرهنگی یزدی ها است

به گزارش خبرنگاران، ونوس عامری در آیین گرامیداشت روزنامه نگار و شاعر آزادیخواه یزدی گفت: فرخی یزدی از قله های هویت فرهنگی ما یزدی ها است و باید از آن صیانت کنیم.

5 اسفند 1397

کاهش سالانه جمعیت روستایی و عشایری و افزایش جمعیت شهری

مدیرکل امور روستایی استان ایلام گفت: متأسفانه سال به سال و از یک سرشماری به سرشماری دیگر از جمعیت روستایی و عشایری کشور کاسته و به جمعیت شهری افزوده می گردد.

24 بهمن 1397

انتشار فراخوان نمایشگاه هنر و علم حرکت

مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با انتشار فراخوانی از پژوهشگران برای شرکت در رویداد بین المللی هنر و علم حرکت دعوت کرد.

15 بهمن 1397

زبان شاعرانۀ هستی، ابن تیمیۀ ثانی

به گزارش خبرنگاران، رضا بابایی، نویسنده و پژوهشگر در یادداشتی با عنوان زبان شاعرانۀ هستی به اندیشه دکتر طاها عبدالرحمن پرداخته است:

9 بهمن 1397

تهیه طرح کارشناسی در رابطه با لزوم برگزاری انتخابات شورایاری ها

به گزارش خبرنگاران، علی اعطا رئیس کمیته حقوقی و امور بین الملل در نشست خبری کمیسیون نظارت و حقوقی گفت: کمیته حقوقی در طی یکسال اخیر حدود 30 جلسه در موضوعات مختلف حقوقی برگزار نموده است.

10 دی 1397

روایت ریحانه پارسا از حواشی فضای مجازی، باید هوای نسل ما را داشت

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا در سریال پدر در مصاحبه با خبرنگاران درباره حواشی ایجاد گردیده نسبت به عکس هایی که از خود در فضای مجازی منتشر نموده بود، گفت: مسلما من روی پله ای ایستاده ام که تعداد آدم هایی که مرا قضاوت می نمایند نسبت به چند ماه پیش بسیار...

27 آذر 1397

دادگاه در خصوص کودک مرندی تصمیم گیری می نماید

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان این که هم اکنون کودک مرندی در بهزیستی نگهداری می گردد، گفت: در صورت تشخیص و حکم دادگاه مبنی بر صلاحیت خانواده کودک مرندی، او به مادرش تحویل داده می گردد.

18 مهر 1397

سفر مجدد هاوارد فاست با مهاجران به ایران

به گزارش خبرنگاران، نشر اسم رمانی دیگر از هاوارد فاست را با عوان مهاجران و با ترجمه فریدون مجلسی روانه بازار کتاب کرد.

17 مهر 1397

یادی از خاطرات چاق و لاغر در مستند شما که غریبه نیستید

به گزارش خبرنگاران، شما که غریبه نیستید مجموعه مستندی است که به افراد شناخته گردیده جامعه و پشت صحنه زندگی و همراهی با آنها و خانواده این افراد می پردازد.

24 شهریور 1397