سرپرست میراث فرهنگی شهریار منصوب شد

به گزارش وبلاگ ورامین، مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان تهران در حکمی ، محسن سعادتی را به سرپرستی اداره میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی شهرستان شهریار منصوب کرد.

سرپرست میراث فرهنگی شهریار منصوب شد

وبلاگ ورامین - در این حکم پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با ابلاغ اولویت های کاری و اجرایی سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار در شش محور کلی تاکید نموده است : نظارت حداکثری بر اجرای برنامه های شهرستان در زمینه های حفظ و نگهداری ، مرمت و بهره برداری از ابنیه و بناهای شهرستان ، بستر سازی به منظور توسعه تشکل های غیر دولتی ، انجام طرح های مطالعاتی در مورد جاذبه های گردشگری و حمایت از توسعه و ترویج صنایع دستی به ویژه در مناطق روستایی از برنامه های مورد انتظار است.

نادر زینالی معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در مراسم ابلاغ حکم مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان شهریار گفت : تخصص گرایی ، نوآوری و جوان گرایی از مهمترین اولویت های انتصاب مدیران میراث فرهنگی در استان تهران است.

زینالی اضافه کرد : انتظار میرود با تعامل و همکاری نزدیک با سایر نهادها از جمله شهرداری شهرستان شهریار در اجرای اهداف ابلاغی مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران کوشش حداکثری صورت گیرد.

معاون توسعه مدیرت استان تهران با اعلام اینکه فعالیت و اقدامات مدیران میراث فرهنگی در شهرستان های استان تهران به صورت سه ماهه مورد ارزیابی و پایش قرار می گیرد اضافه کرد : نحوه تکریم و میزان رضایت مندی مراجعین ، سرمایه گذاران و هنرمندان در انجام مراحل اداری در ارزیابی مدیران بسیار مورد اهمیت و توجه است.

منبع: چمدان

به "سرپرست میراث فرهنگی شهریار منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست میراث فرهنگی شهریار منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید