مقدماتی فوتبال جوانان آسیا، اماراتی ها هم مقابل ایران زانو زدند، صعود شاگردان پورموسوی به دور نهایی با 3 پیروزی

به گزارش وبلاگ ورامین، تیم فوتبال جوانان کشورمان در سومین دیدار خود در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا مقابل امارات به فزونی رسیده و به دور نهایی رقابت ها صعود کرد.

مقدماتی فوتبال جوانان آسیا، اماراتی ها هم مقابل ایران زانو زدند، صعود شاگردان پورموسوی به دور نهایی با 3 پیروزی

به گزارش وبلاگ ورامین، تیم فوتبال جوانان کشورمان در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا از ساعت 17:45 امروز (یکشنبه) در استادیوم پاس قوامین میزبان امارات بود و پیروز شد با نتیجه 2 بر صفر این تیم را شکست دهد.

آریا برزگر در دقیقه 3+45 و مهدی هاشم نژاد در دقیقه 80 گلزنان تیم جوانان کشورمان در این بازی بودند.

شاگردان سیداکبر پورموسوی با پیروزی در این دیدار و با توجه به پیروزی مقابل قرقیزستان و نپال در گروه D مسابقات 9 امتیازی شدند و به مرحله نهایی پیکارهای آسیایی صعود کردند که به میزبانی ازبکستان برگزار می گردد.

مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 19 سال آسیا از 23 مهر ماه تا 10 آبان ماه 99 به میزبانی ازبکستان برگزار خواهد شد که شاگردان پورموسوی 11 ماه زمان خواهند داشت خود را برای حضوری قدرتمند در این مسابقات که حکم انتخابی جام جهانی 2021 اندونزی را دارد، آماده نمایند.

به گزارش وبلاگ ورامین، تیم جوانان کشورمان در دیدار نخست خود مقابل قرقیزستان با نتیجه 3 بر صفر و در دیدار مقابل نپال با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسیده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مقدماتی فوتبال جوانان آسیا، اماراتی ها هم مقابل ایران زانو زدند، صعود شاگردان پورموسوی به دور نهایی با 3 پیروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقدماتی فوتبال جوانان آسیا، اماراتی ها هم مقابل ایران زانو زدند، صعود شاگردان پورموسوی به دور نهایی با 3 پیروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید