موسوی: کاری از دست استراماچونی بر نمی آید، داربی ربطی به نتایج ندارد

به گزارش وبلاگ ورامین، پیشکسوت استقلال معتقد است که استراماچونی با توجه به تغییر بازیکنان تیم، نمی تواند کاری برای این تیم انجام دهد.

موسوی: کاری از دست استراماچونی بر نمی آید، داربی ربطی به نتایج ندارد

علی موسوی در گفت وگو با وبلاگ ورامین، با بیان اینکه استقلال مقابل رقبای خود قاطع عمل نمی نماید گفت: تیم باید در خط حمله بهتر از این عمل کند و از موقعیت هایش استفاده لازم را ببرد اما اینطور نیست چرا که تیم قدرت عمل لازم را ندارد.

وی تاکید نمود: کاری از دست استراماچونی بر نمی آید چرا که تازه به این تیم آمرده و بازیکنان هم جدید هستند.

مهاجم سابق استقلال درباره وضعیت استقلال در داربی تهران که هفته آینده برگزار می گردد گفت: داربی شرایط متفاوتی دارد. هر دو تیم با تمام وجود بازی می نمایند. در خیلی از دیدارها تیمی که وضعیت خوبی نداشته به پیروزی رسیده است. هر تیمی که راحت تر و بدون استرس به توپ ضربه بزند، برنده داربی می گردد.

موسوی با تاکید بر اینکه پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان می توانست روحیه این تیم را قبل از داربی بالا ببرد، گفت: بعد از دو مساوی و یک باخت استقلال به مصاف داربی می رود که شرایط خوبی نیست.

مهاجم سابق استقلال درباره ناکامی استقلال در سومین دیدار لیگ فزونی و از دست دادن پیروزی گفت: استقلال دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول آقای دیاباته در نوک حمله بود که در حملات بسیار کند ظاهر شد و تقریبا سرعت بازی استقلال را گرفت. استقلال تیم تهاجمی و سرعتی است اما دیاباته سنگین است.

وی ادامه داد: دیاباته به درد مواقعی می خورد که تیم سراسر حمله است و او می تواند در داخل محوطه جریمه ضربات نهایی را بزند اما نمی تواند از پشت محوطه جریمه بازیسازی هم کند و برای خودش موقعیت بسازد.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه ورود تبریزی به جای دیاباته مصدوم گزینه خوبی بود، گفت: استقلال در نیمه دوم بهتر از نمیه نخست عمل کرد. متاسفانه تیم در گل زدن و تمام نمایندگی مشکل داشت و نتوانستیم از فزونی نیمه دوم استفاده کنیم و روی ضربه ایستگاهی مشکل داشتیم.

موسوی درباره گل خوردن استقلال در اواخر بازی ها گفت: از دقیقه هشتاد به بعد بازیکنان استقلال مضطرب می شوند. باید روی این موضوع کار گردد. تیم در این دقایق روی ضربات ایستگاهی متزلزل است.

وی تاکید نمود: اگر استقلال با قدرت نیمه دوم را آغاز کند و گل دوم را بزند، دیگر استرسی از بابت گل خوردن نخواهد داشت. متاسفانه استقلال با نتیجه ضعیف پیش آمده است و در نیمه دوم هم در یارگیری ضعیف عمل می نماید. استقلال تیمی است که باید با تمام وجود بازی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "موسوی: کاری از دست استراماچونی بر نمی آید، داربی ربطی به نتایج ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: کاری از دست استراماچونی بر نمی آید، داربی ربطی به نتایج ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید