کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری و لاشه یک راس بز وحشی در نوشهر

به گزارش وبلاگ ورامین، خبرنگاران/مازندران رئیس حفاظت و محیط زیست نوشهر از کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز و لاشه یک راس بز وحشی در روز آدینه 29 فروردین ماه از قاتلین حیات وحش در این شهرستان اطلاع داد.

کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری و لاشه یک راس بز وحشی در نوشهر

کامبیز سلطانی در گفت وگو با وبلاگ ورامین با اشاره به کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز و لاشه یک راس بز وحشی از قاتلین حیات وحش در شهرستان نوشهر اظهار کرد: این اقدام در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی، مناطق روستای زانوس انجام شد.

وی توضیح داد: متاسفانه بعد از اتفاق اخیر که یک قلاده خرس در مناطق البرز مرکزی گرفتار تله گذاری افراد متخلف شد و توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر و با فراخان اکیپ متخصص از اداره کل استان مجددا به دامان طبیعت بازگشت خبری واصل شد که گروهی از متخلفین به مناطق کوهستانی روستای زانوس عزیمت کردند.

رئیس حفاظت و محیط زیست نوشهر گفت: بلافاصله مسئول منطقه حفاظت شده البرز مرکزی و محیط بانان شهرستان به منطقه مورد نظر رفته و گشت و کنترل منطقه را پیگیری کردند که متوجه تیر اندازی در مناطق کوهستانی شده که متخلفین با همکاری تعدادی از افراد بومی سلاح و سایر وسایل را جا سازی نموده و در تاریکی شب به سمت جنگل متواری شده اند.

سلطانی گفت: با پیگیری مجدد و حضور نیرو در همان مناطق سلاح و لاشه بز وحشی کوله پشتی افراد کشف و ضبط شد و افراد مورد نظر نیز شناسایی شده و پیگیری قضایی در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری و لاشه یک راس بز وحشی در نوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری و لاشه یک راس بز وحشی در نوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید