احمد نوراللهی: فقط یک درصد راه صعود به فینال را رفته ایم

به گزارش وبلاگ ورامین، احمد نوراللهی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم در بازی روز سه شنبه مقابل السد قطر کار دشواری پیش رو دارد.

احمد نوراللهی: فقط یک درصد راه صعود به فینال را رفته ایم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ورامین، احمد نوراللهی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی داشتیم. در این هفته بازی سختی مقابل السد داریم. السد تیم خوبی است و با وجود اینکه در بازی رفت یک بر صفر این تیم را بردیم، اما هنوز هیچ چیز تمام نشده است. ما یک درصد راه را رفته ایم و 99 درصد دیگر باقی مانده است. امیدوارم بایک بازی حساب شده بتوانیم پیروز شویم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حمایت طرفداران این تیم در دیدار با السد توضیح داد: هوادارن همیشه تیم ما را حمایت نموده اند. پرسپولیس هوادارن خوبی دارد و امیدوارم روز سه شنبه هم به استادیوم بیایند و عرصه را برای السد تنگ نمایند تا ما هم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

نوراللهی در مورد صحبت های بازیکنان السد و اینکه گفته اند برای پیروزی به تهران می آیند گفت: طبیعی است، آنها با توجه به اینکه یک بر صفر باخته اند چیزی برای از دست دادن ندارند و برای برد می آیند، مطمئن باشید تمام تمرکزمان را روی بازی می گذاریم و به این راحتی نیست که آنها کری می خوانند. امیدوارم با کوشش کادرفنی و بازیکنان و حمایت طرفداران بتوانیم به فینال برویم. این یک بازی تاریخی برای پرسپولیس است.

وی یادآور شد: مشکل بازیکن را از ابتدای فصل داشتیم، الان هم یکی، دو مصدوم هم داریم و امیدوارم به دیدار با السد برسند و دست به دست هم بدهیم تا یک بازی خوب انجام دهیم. پرسپولیس همیشه مشکلاتی داشته اما همه بازیکنان انرژی تمام گذاشته اند.

نوراللهی در واکنش به این پرسش که چه نتیجه ای را برای دیدار با السد پیش بینی می نماید، گفت: نتیجه را نمی گردد پیش بینی کرد، اما امیدوارم هر نتیجه ای رقم می خورد، در نهایت به مرحله بعد صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احمد نوراللهی: فقط یک درصد راه صعود به فینال را رفته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد نوراللهی: فقط یک درصد راه صعود به فینال را رفته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید