تاج: جام حذفی الان برگزار نگردد شاید اصلاً نتوانیم لیگ را به خاتمه برسانیم، لیگ تعطیل گردد باشگاه ها ضرر می نمایند

به گزارش وبلاگ ورامین، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر بگوییم لیگ تعطیل گردد، شاید از یک طرف خوب باشد، اما از طرف دیگر باشگاه ها ضرر خواهند کرد.

تاج: جام حذفی الان برگزار نگردد شاید اصلاً نتوانیم لیگ را به خاتمه برسانیم، لیگ تعطیل گردد باشگاه ها ضرر می نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ورامین، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین عصر امروز تیم فوتبال امید گفت: ما برای تیم امید هر نوع آماده سازی که لازم بود و تمام اردوها و برنامه هایی که مدنظر داشتیم را انجام دادیم. این تیم به 10 کشور رفته است، کشورهایی مانند اندونزی، تایلند، قطر (دو بار) و حتی ازبکستان. تمام توان ما این بود که تیم امید در بازی های تدارکاتی به میدان برود. الان هم صاحب پول بشویم نمی توانیم بازی های تدارکاتی داشته باشیم، چون دیگر وقتی نیست و باید در زمان مناسب برنامه ها اجرا و پیاده می شد.

وی در خصوص همکاری باشگاه ها با تیم امید بیان نمود: فدراسیون فوتبال مسئول لیگ و باشگاه ها و همچنین مسئول تیم امید است. سپاهان و استقلال در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، لیگ و جام حذفی حضور دارند و هر دو تیم در کورس هستند. هر دو تیم هم سهم زیادی در تیم ملی بزرگسالان دارند. دو هفته هم لیگ به خاطر اغتشاشات عقب افتاد. شاید مسئولان لیگ سه چهار ساعت برای من شرح دادند که باید الان جام حذفی برگزار گردد، چون در غیر این صورت شاید اصلاً نتوانیم لیگ را به خاتمه برسانیم. اگر هم بگوییم لیگ تعطیل گردد، شاید از یک طرف خوب باشد، اما از طرف دیگر باشگاه ها ضرر خواهند کرد. در هر صورت تا جایی که ممکن است کوشش می کنیم راهکار میانی را پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین در جمع بازیکنان تیم فوتبال امید اظهار کرد: تمام پیشکسوتان از جمله آقایان پروین، کلانی، زرینچه و ... به تدریج به جمع بازیکنان می آیند و کار بسیار خوبی است. تیم امید 10 بازی رسمی انجام داده و اردوهای متفاوتی را برگزار نموده است. این تیم را 17 ماه است که تشکیل دادیم، از همه دوره ها زودتر. در مسابقات قبلی با بازیکنان زیر 21 سال شرکت می کردیم تا این تیم الان به سن زیر 23 سال برسد. تیم مان تیم خوبی است و امیدوارم از این گروهی که هستیم، صعود کنیم. آن چیزی که فدراسیون در توانش بوده است اجرا شده و به لحاظ مسائل اقتصادی نگذاشتیم اردوها تعطیل شوند. ما بهترین تدارکات و پشتیبانی را برای تیم امید داشتیم.

وی درباره بازی های لیگ توضیح داد: استقلال و سپاهان هر دو یک بازی حذفی با هم دارند و اگر این بازی را الان برگزار ننمایند، هیچ زمان دیگری نمی توانند بازی نمایند، چون هر دو در جام باشگاه های آسیا هستند و هر دو تیم در تیم ملی بزرگسالان هم بازیکن دارند. یک شرایط دشواری درست شده برای لیگ، با توجه به اتفاقات اخیری که در کشور افتاد و ما دو هفته لیگ را به تعویق انداختیم. ان شاءالله این مشکل را هم حل خواهیم کرد یا لیگ را عقب می اندازیم یا با باشگاه صحبت می کنیم و یا اگر هم حل نشد یک تصمیم سوم می گیریم.

سعی می کنیم بهترین تصمیم را برای فوتبال کشور بگیریم.، تاج با بیان این جمله یادآور شد: فدراسیون هم مسئول تیم های ملی است و هم مسئول باشگاه ها. باید طوری رفتار گردد که مسئله ای پیش نیاید.

وی در خاتمه گفت: از اینکه همه کنار تیم فوتبال امید حضور دارند، تشکر می کنم و این نشان می دهد که تیم امید، واقعاً امید کشور است و آمدن تمام عزیزان در نوع خودش بی نظیر است. همه دور هم جمع شدیم برای یک اتفاق مبارک و مطمئنم حاصل این آمدن ها و پیگیری ها صعود تیم امیدمان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاج: جام حذفی الان برگزار نگردد شاید اصلاً نتوانیم لیگ را به خاتمه برسانیم، لیگ تعطیل گردد باشگاه ها ضرر می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: جام حذفی الان برگزار نگردد شاید اصلاً نتوانیم لیگ را به خاتمه برسانیم، لیگ تعطیل گردد باشگاه ها ضرر می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید