جدال ایران با روسیه و دو غول ترسناکش، کار صعود یکسره می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، مرحله نخست رقابت های والیبال انتخابی المپیک توکیو از روز آدینه شروع و 24 تیم برتر رنکینگ فدراسیون جهانی در شش گروه چهار تیمی رقابت خود را برای کسب سهمیه المپیک شروع کردند. تیم ملی والیبال ایران در این مرحله با تیم های کوبا، مکزیک و روسیه همگروه است و ملی پوشان پس از یک پیروزی سخت و سخت برابر کوبا و درخشش جوانان مقابل مکزیک امشب از ساعت 20:30 در آخرین بازی این مرحله نبردی سخت با روسیه خواهند داشت.

جدال ایران با روسیه و دو غول ترسناکش، کار صعود یکسره می گردد؟

* شکست روسیه در ارومیه

آخرین دیدار دو تیم ایران و روسیه به رقابت های لیگ ملت ها باز می گردد که حدود یک ماه پیش به میزبانی ارومیه برگزار گردید و تیم ملی با تکیه بر ستاره های خود تیم جوان روسیه را شکست داد. اما روس ها با بازیکنان جوان خود پیروز شدند با شکست تیم هایی مانند لهستان و فرانسه جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

* تزریق موزرسکی و میخاییلوف دو غول روسی

حال شاگردان ساملوو با روحیه و انگیزه بالا از لیگ ملت ها دو ستاره روس ها یعنی موزرسکی و میخاییلوف را نیز در کنار خود دارند و با امتیاز میزبانی با تمام قدرت مقابل ایران حاضر خواهند شد تا کار برای شاگردان کولاکوویچ سخت گردد.

* جواز حضور در بزرگ ترین آوردگاه دنیا

تیمی که امشب پیروز گردد جواز حضور در المپیک را به دست خواهد آورد تا با خیالی آسوده در فاصله یک سال مانده تا بازی های المپیک خود را مهیا بزرگ ترین آوردگاه ورزشی دنیا کند و تیم بازنده نیز باید در مسابقات قاره ای جواز حضور در المپیک را کسب کند.

* کار سخت بازیکنان خسته ایران

بدون شک با توجه به خستگی و مصدومیت های بازیکنان ایران، امشب کار سختی برابر روس ها خواهیم داشت و شکست تیم قدرتمند روس کار بزرگی خواهد بود که اگر ملی پوشان ایران آن را رقم بزنند برای دومین بار حضور در المپیک را تجربه خواهند کرد در غیر اینصورت باید مهیا مسابقات قاره ای شوند.

* ساملوو یا ایگور کدام تفکر پیروز می گردد؟

نبرد ایگور کولاکوویچ و ساملوو سرمربیان دو تیم ایران و روسیه دیدنی خواهد بود و مربی پیروز می گردد که از تمام ظرفیت خود به خوبی استفاده کند. ساملوو در لیگ ملت ها نشان داد که با تفکر باز و نگاه به آینده از ظرفیت والیبال روسیه به خوبی استفاده کرد و حال به دنبال خلق بزرگی دیگر برای روس ها است. در برابر او کولاکوویچ مربی ای قرار گرفته است که بارها مورد نقد کارشناسان قرار گرفته که در کوچینگ تیمش و استفاده از ظرفیت ها عملکرد ضعیفی داشته است. حال امشب باید منتظر ماند و دید که سرمربی تیم ملی در بازی حساس و نفسگیر مقابل روس ها چه خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جدال ایران با روسیه و دو غول ترسناکش، کار صعود یکسره می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدال ایران با روسیه و دو غول ترسناکش، کار صعود یکسره می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید