سلطانی فر: ورزش زنان اولویت دولت و وزارت ورزش است

وزیر ورزش وجوانان با مهم خواندن برنامه توسعه ای ورزش در حوزه زنان، توجه به ورزش زنان را اولویت مهم دولت و وزارت ورزش و جوانان خواند.

سلطانی فر: ورزش زنان اولویت دولت و وزارت ورزش است

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر ظهر امروز دوم بهمن ماه در جمع مسئولان و هیات های ورزشی و جوانان شهرستان بم، با بیان اینکه توجه به مناطق محروم و نیازهای آنان از برنامه های دائمی وزارت ورزش و جوانان است اظهارکرد: توجه به ورزش روستایی و توزیع عادلانه امکانات ورزشی از نکاتی است که از روز انتخاب و ارائه برنامه هایم در مجلس شورای اسلامی اعلام کردم وهم اکنون با جدیت آن را دنبال می کنم.

وی اعلام کرد: زمین های چمن مصنوعی برای روستاها و مناطق محروم این استان و همینطور ایجاد 20 خانه ورزش روستایی از برنامه هایی است که درصدد اجرایی آنان در استان کرمان هستیم.

وزیر ورزش وجوانان درباره ورزش زنان نیز گفت: توجه به ورزش زنان اولویت مهم دولت و وزارت ورزش و جوانان است و خوشبختانه هم اکنون در رشته های متعدد ورزشی بانوان ایرانی در دنیا و در میادین معتبر به میدان می روند.

سلطانی فر با تاکید بر توسعه زیر ساختهای ورزشی خاطر نشان کرد: تا خاتمه دولت دوازدهم کوشش می کنیم پروژه های بزرگ ورزشی را به اتمام برسانیم.

به گزارش خبرنگاران، وزیر ورزش وجوانان پیش از این نشست از امکانات ورزشی شهر بم بازدید و با تیم فوتبال بانوان این شهرستان دیدار وگفت و گو کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سلطانی فر: ورزش زنان اولویت دولت و وزارت ورزش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: ورزش زنان اولویت دولت و وزارت ورزش است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید