فوتبال دنیا، رونی: هری کین رکورد گلزنی مرا خواهد شکست، آینده درخشانی در انتظار تیم ملی انگلیس است

فوتبال دنیا - وین رونی معتقد است هری کین، مهاجم تاتنهام رکورد گلزنی او در تیم ملی انگلیس را خواهد شکست.

فوتبال دنیا، رونی: هری کین رکورد گلزنی مرا خواهد شکست، آینده درخشانی در انتظار تیم ملی انگلیس است

به گزارش خبرنگاران، وین رونی که در جریان برتری 3 بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال انگلیس مقابل آمریکا در دیداری دوستانه، در دقیقه 58 به جای جسی لینگارد به بازی آمد تا آخرین و صدوبیستمن بازی اش را برای سه شیر انجام دهد، پس از این بازی در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، به طور رسمی در استادیوم ومبلی به دوران حرفه اش در بازی های رده ملی انتها داد.

رونی که با 53 گل زده بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس به شمار می رود، پس از این بازی گفت: چیزی که این هفته من از حضور در تیم ملی دیدم، باید بگویم آینده خیلی امنی در انتظار سه شیر است. نحوه تمرین بازیکنان و نوع مربیگری آنها فوق العاده است. واکنش بازیکنان عالی است. انگلیس اکنون گروهی از بازیکنان جوان فوق العاده ای در اختیار دارد که آینده درخشانی در انتظار آنهاست و اطمینان دارم که در آینده ای نزدیک می توانند جام قهرمانی را به انگلیس بازگرداندند. امیدوارم آنها به این مهم برسند که این برای کشور انگلیس فوق العاده خواهد بود. من هم در این راه یکی از طرفداران تیم ملی خواهم بود.

رونی که پس از دو سال دوباره پیراهن تیم ملی انگلیس را برتن کرد، صحبت هایش را اینطور ادامه داد: مایلم از گرث ساوت گیت، اتحادیه فوتبال انگلیس و بازیکنان که فرصت بازی مجدد در تیم ملی انگلیس را برای من فراهم کردند، تشکر کنم. این بهترین راه ممکن برای خداحافظی ام از بازی های رده ملی بود و بازیکنان در این دیدار فوق العاده بازی کردند. متأسفانه نتوانستم در این دیدار گلزنی کنم، هرچند نزدیک به انجام این کار بودم. به هر حال این بازی برای همیشه در خاطر من خواهد ماند.

مهاجم پیشین منچستریونایتد توضیح داد: از آخرین بازی ام برای تیم ملی انگلیس دو سال می گذشت، به همین خاطر شب فوق العاده ای برای من و خانواده ام بود. از اینکه این سال ها برای تیم ملی انگلیس بازی کردم و بهترین گلزن تاریخ سه شیر هستم، افتخار می کنم. اکنون می توانم یک گوشه بنشینم و بازی انگلیس را تماشا کنم.

وین رونی 33 ساله همچنین در خصوص اهدای لوح یادبود توسط هری کین، مهاجم سه شیر و گرگ کلارک، رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس به وی پیش از شروع این بازی یادآور شد: دوست داشتم این لوح یادبود را هری کین به من بدهد و به همین خاطر از او درخواست کردم که این کار را بکند چون معتقدم هری رکورد گلزنی من در رده ملی را خواهد شکست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، رونی: هری کین رکورد گلزنی مرا خواهد شکست، آینده درخشانی در انتظار تیم ملی انگلیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، رونی: هری کین رکورد گلزنی مرا خواهد شکست، آینده درخشانی در انتظار تیم ملی انگلیس است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید