فیلم خروج حاتمی کیا به صورت آنلاین اکران می گردد

به گزارش وبلاگ ورامین، به گزارش تجارت نیوز، با توجه به شیوع ویروس کرونا و حضور طولانی مدت مردم در خانه ها در چند ماه گذشته و آینده، سازمان هنری رسانه ای اوج تصمیم به نمایش آنلاین فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا گرفت.

فیلم خروج حاتمی کیا به صورت آنلاین اکران می گردد

همچنین این تصمیم با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراجع قانونی نمایش در کشور روبرو شد. تازه ترین اثر ابراهیم حاتمی کیا از اوایل هفته آینده در سامانه های نمایش آنلاین قرار خواهد گرفت و مخاطبان می توانند با خرید قانونی همراه خانواده به تماشای این فیلم سینمایی در فیلیمو و نماوا بنشینند. برای اولین بار است که یک فیلم سینمایی ابتدا پخش آنلاین مجازی و سپس اکران در سینماها را خواهد داشت.

فیلم سینمایی خروج در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با استقبال مردم در سینماهای سراسر کشور روبه رو شد. خروج بیستمین فیلم ابراهیم حاتمی کیا در مقام کارگردان در سینمای ایران است.

به اعتقاد کارشناسان سینما، ظرفیت اکران سالانه فیلم ها در کشورمان، کمتر از تولیدات سالانه است؛ بنابراین هر سال شماری از آثار سینمایی، از چرخه اکران عمومی بازمی مانند. بنابراین منطقی است که این آثار بدون نمایش در سینما، به نمایش خانگی برسند. تصمیم سازمان هنری-رسانه ای اوج و پیش قدم شدن در این زمینه، آن هم برای فیلم خروج که شانس فروش حداقل 10 میلیارد تومانی را در گیشه سینماها دارد، شجاعانه است؛ زیرا فیلم حاتمی کیا در این صورت، شانس کمی برای پرفروش شدن در سینماها خواهد داشت.

منبع: خراسان نیوز

منبع: تجارت نیوز

به "فیلم خروج حاتمی کیا به صورت آنلاین اکران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم خروج حاتمی کیا به صورت آنلاین اکران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید