محدودیت های تردد در صورت ابلاغ ستاد ملی کرونا اجرایی می گردد

به گزارش وبلاگ ورامین، تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آماده اجرای همه پروتکل های بهداشتی مورد تاکید وزارت بهداشت از جمله محدودیت های تردد در صورت ابلاغ هستیم،می گوید از همه مردم خواهش می کنیم در این شرایط که شیوع ویروس کرونا در کشور افزایش یافته به خاطر خودشان و خانواده هایشان هم که شده، مسافرت نروند.

محدودیت های تردد در صورت ابلاغ ستاد ملی کرونا اجرایی می گردد

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه بر اساس آمارهای موجود هر گاه مسافرت های مردم کمتر شده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده اند، شیوع ویروس کرونا نیز در کشور فروکش نموده است، مردم فعلا به مسافرت نروند و همه پروتکل ها را رعایت نمایند.

وی افزود: در این شرایط کادر درمانی کشور خسته شده است و هر روز تعداد بسیاری از مردم عزیزمان جان خود را از دست می دهند که در این ایام متاسفانه تعدادشان از 300 نفر در روز هم فراتر رفته است. از سوی دیگر کادر درمانی کشور هم خسته شده است و به همین سبب از همه مردم می خواهیم خواهشا سفر نروند.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوالی درباره اینکه با توجه به دغدغه ها و گلایه های وزیر بهداشت مبنی بر اینکه اوضاع کشور از نظر شیوع ویروس کرونا اصلا مناسب نیست و چرا جاده ها بسته نمی شوند، آیا آمادگی ایجاد محدودیت های تردد را دارید؟ گفت: رئیس جمهوری بارها در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کردند که وزیر بهداشت هر پروتکلی را می خواهد برای کنترل ویروس کرونا اجرا کند مختار است آن را با همکاری وزارت کشور انجام دهد و تا کنون هیج پروتکلی که وزیر بهداشت بر اجرای آن تاکید داشته مغفول نمانده و آن را اجرایی کردیم.

اسلامی اظهارکرد: به همین دلیل اگر محدودیت ترددی از سوی وزیر بهداشت مانند هفته گذشته اعلام گردد وزارت راه و پلیس راه آماده اجرای آن هستند و به سرعت آن را انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "محدودیت های تردد در صورت ابلاغ ستاد ملی کرونا اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های تردد در صورت ابلاغ ستاد ملی کرونا اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید