پرگل ترین بازی در قائمشهر، سوپر گل در مشهد، پرسپولیس نقره داغ شد

به گزارش وبلاگ ورامین، هفته دوم رقابت های لیگ برتر با برگزاری 8 بازی در روزهای پنجشنبه و آدینه برگزار گردید؛ نتیجه این بازی ها، حفظ صدرنشینی سپاهان در خانه و شش امتیازی شدن یاران یحیی گل محمدی بود.

پرگل ترین بازی در قائمشهر، سوپر گل در مشهد، پرسپولیس نقره داغ شد

در این هفته از رقابت های لیگ برتر نتایج و اتفاقات جالبی رقم خورد که به بعضی از آنها در زیر اشاره می گردد.

* پرگل ترین بازی

روز گذشته در یک دیدار عجیب و پرگل در قائمشهر 7 بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد و در نهایت نساجی در خانه اش توانست با نتیجه 4 بر 3 مقابل پیکان صاحب رجحان گردد. در مجموع این بازی 7 گل، 6 گل زن و دو پنالتی داشت، هر دو پنالتی را شهریار مقانلو مهاجم تیم پیکان به ثمر رساند تا تنها بازیکن دو گله این هفته باشد.

* دو بازی بدون گل

در دیدارهای هفته دوم 6 بازی با گل و 2 بازی بدون گل به انتها رسید. در این هفته جمعا 16 گل به ثمر رسید تا به طور متوسط برای هر بازی 2 گل را داشته باشیم.

در این میان سهم رقابت میان نساجی و پیکان 7 گل بود و دیدار تیم های پارس جنوبی برابر ذوب آهن و سایپا مقابل گل گهر بدون گل به انتها رسید.

* اخطار و اخراج

در جریان دیدارهای هفته دوم لیگ برتر، داوران جمعا 20 بار برای جریمه بازیکنان داخل زمین دست به جیب شده و در هر 20 مورد از کارت زرد استفاده کردند تا این هفته بدون کارت قرمز به انتها برسد.

در این هفته بازی پر برخورد و جذاب پرسپولیس و تراکتور با 5 اخطار، پر کارت ترین بازی هفته بود.

* زیباترین گل هفته

زیبا ترین گل هفته را باید سهم حسین مالکی بازیکن تیم شاهین بوشهر دانست. این بازیکن در دقیقه 21 بازی شاهین مقابل شهر خودرو با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه به زیبایی دروازه شهر خودرو را باز کرد.

این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود تیم شهر خودرو به انتها رسید.

* زود هنگام و دیرهنگام ترین گل

زودهنگام ترین گل هفته توسط رضا جبیره بازیکن تیم صنعت نفت به ثمر رسید. بازیکن صنعت نفت در دقیقه 5 دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کرد تا زننده زود هنگام ترین گل هفته باشد.

دیرهنگام ترین گل هفته هم که سهم بازیکنان تیم فولاد بود. امیر حسین باقرپور در دقیقه 96 بازی مقابل استقلال دروازه آبی پوشان را باز کرد تا مثل هفته گذشته استقلال دیرهنگام ترین گل هفته را خورده باشد.

* 3 پنالتی بدون اتوگل

در هفته دوم داوران 3 بار به نشانه ضربه پنالتی در سوت خود دمیدند که سهم پیکان 2 و سهم شهر خودرو یک پنالتی بود. هر 3 پنالتی هفته نیز تبدیل به گل شد تا پنالتی از دست رفته نداشته باشیم.

در هفته دوم از اتوگل هم خبری نبود و هیچ بازیکنی به اشتباه دروازه خودی را باز نکرد.

* ترین ها

در انتها هفته دوم مشاهده می گردد:

- 8 تیم هنوز طعم شکست را نچشیده اند که نام استقلال و پرسپولیس در بین این تیم ها به چشم نمی خورد.

- 8 تیم هنوز طعم پیروزی را نچشیده اند که نام تیم استقلال در بین این تیم ها دیده می گردد.

- 6 تیم هنوز بازی های خود را با نتیجه مساوی به اتمام نرسانده اند که نام پرسپولیس در بین این تیم ها دیده نمی گردد.

- تنها تیمی که هنوز در این مسابقات گل نزده، تیم فوتبال پارس جنوبی جم است و بیشترین گل زده هم در اختیار تیم نساجی با 5 گل زده است.

- سپاهان و تراکتور تنها تیم هایی هستند که هنوز دروازه شان باز نشده و پیکان با 6 گل خورده بیشترین تعداد گل خورده را در اختیار دارد.

- بیشترین امتیاز نیز به سپاهان و شهر خودرو تعلق دارد. این دو تیم تنها تیم هایی هستند که 100درصد امتیازات را گرفته اند. در مقابل این دو تیم، پیکان و شاهین بوشهر نیز تنها تیم هایی هستند که هنوز امتیازی به دست نیاورده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرگل ترین بازی در قائمشهر، سوپر گل در مشهد، پرسپولیس نقره داغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرگل ترین بازی در قائمشهر، سوپر گل در مشهد، پرسپولیس نقره داغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید