کشور ما به صورت علمی مدیریت نمی گردد

به گزارش وبلاگ ورامین، علی وقف چی ظهر شنبه در بازید از دفتر خبرنگاران با بیان اینکه رسانه ها نقش مهم و تاثیرگذاری در گردش سالم و درست اطلاعات دارند، اضافه نمود: امروز جهان ارتباطات است و زبان ارتباطات زبان علم است.

کشور ما به صورت علمی مدیریت نمی گردد

وی با بیان اینکه متأسفانه کشور ما به صورت علمی مدیریت نمی گردد، ادامه داد: اصلی ترین عامل موفقیت که موجب برنامه ریزی در یک کشور می گردد، ارائه آمار و اطلاعت شفاف است که در کشور ما وجود ندارد و ذینفعانی است که به نوعی اجازه نمی دهند این اتفاق برای کشور بیفتد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در کشور ما تصمیمات طوری است که همیشه قشر آسیب دیده و آسیب پذیر در مصاف با مشکلات به شدت آسیب می بینند.

وقف چی تاکید نمود: شرایطی که امروز برای کشور رخ داده داخلی است و خارجی نیست و عمده ترین آن عدم اعتماد مردم و نبود اعتماد ملی به مسئولین است.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته گفته های مسئولین با عملشان به نوعی فاصله زیادی داشته و ما معتقدیم که تنها برون رفت از وضع موجود این است، اضافه کرد: باید کوشش ویژه برای مدیریت سرمایه ها و حمایت از فراوری داخلی و فراوری محصولات با قابلیت صادراتی کنیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: برای تحقق این امر مهم باید برنامه ریزی لازم در دستور کار قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کشور ما به صورت علمی مدیریت نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشور ما به صورت علمی مدیریت نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید