لیندسی گراهام: پولی به سازمان جهانی بهداشت نخواهیم داد

به گزارش وبلاگ ورامین، لیندسی گراهام متعهد شد که از قطع بودجه آمریکا برای تامین سرمایه سازمان جهانی بهداشت در طرح اعتبارات آینده کنگره اطمینان حاصل کند.

لیندسی گراهام: پولی به سازمان جهانی بهداشت نخواهیم داد

لیندسی گراهام، سناتور جمهوری خواه اظهار کرد، از قطع بودجه آمریکا برای تامین سرمایه سازمان دنیای بهداشت در طرح اعتبارات آینده کنگره مطمئن خواهد شد و این بار را از دوش رییس جمهور آمریکا برخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، گراهام اضافه کرد: در طرح اعتبارات بعدی هیچ پولی به سازمان دنیای بهداشت تخصیص نخواهد یافت. من مسئول کمیته اعتبارات هستم و از تامین سرمایه سازمان دنیای بهداشت تحت رهبری فعلی حمایت نمی کنم. آن ها فریب کار، کُند و پوزش خواستار چینی هستند.

وی اضافه کرد، فکر نمی کند تخصیص این بودجه به سازمان دنیای بهداشت سرمایه گذاری خوبی در رهبری فعلی آمریکا باشد و تا زمانی که رهبری آمریکا تغییر نکرده، به نفع این کشور است که این بودجه را متوقف کند زیرا آنها در زمینه مقابله با کروناویروس عملکرد قابل قبولی نداشته اند.

گراهام این اظهارات را پس از آن بیان نمود که دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در نشست ستاد مقابله با کرونا درباره احتمال توقف بودجه آمریکا برای سازمان دنیای بهداشت گفت: آن را آنالیز خواهیم کرد.،ایسنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "لیندسی گراهام: پولی به سازمان جهانی بهداشت نخواهیم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیندسی گراهام: پولی به سازمان جهانی بهداشت نخواهیم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید