واکنش جالب رونالدو به تقاضای یک طرفدار برای امضای پیراهن رئال

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس به تقاضای یک طرفدار که از او خواست پیراهن رئال مادرید را امضا کند، پاسخ جالبی داد.

واکنش جالب رونالدو به تقاضای یک طرفدار برای امضای پیراهن رئال

به گزارش خبرنگاران، بازگشت کریستیانو رونالدو به اردوی تیم ملی پرتغال پس از چند ماه دوری از این تیم حال و هوای متفاوتی به اردوی پرتغالی ها داده و هواداران بیشتری را برای تماشای اردوی مدافع عنوان قهرمانی یورو 2020 به محل تمرینات این تیم کشانده است.

رونالدو و یارانش در تیم تحت راهنمایی فرناندو سانتوس این هفته در یک راستا ساحلی از محل پیاده شدن از اتوبوس تیم تا هتل محل اقامت شان پیاده روی کردند و در آن فاصله بسیاری از هواداران ستاره خط حمله یوونتوس این فرصت را پیدا کردند که از او امضا و در کنارش عکس بگیرند، از جمله یک پسر جوان که از رونالدو خواست پیراهن شماره هفت رئال مادرید - پیراهنی که تا فصل گذشته در اختیار برنده پنج توپ طلا بود - امضا کند.

رونالدو هنگامی که با پیراهن تیم سابقش روبه رو شد به هوادار خود با لبخند گفت: می دانی که من الان دیگر در یوونتوس هستم! هنوز پیراهن یووه را نداری؟ و پیراهن تیم سابقش را امضا کرد. هوادار جوان رونالدو هم در پاسخ گفت: چرا، آن را هم دارم، آن را هم دارم.

رونالدو و یارانش در تیم ملی پرتغال، در اولین بازی خود در مرحله انتخابی یورو 2020 در خانه مقابل اوکراین به تساوی بدون گل رضایت دادند. آنها در بازی بعدی خود در این رقابت ها، بامداد سه شنبه میزبان صربستان خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش جالب رونالدو به تقاضای یک طرفدار برای امضای پیراهن رئال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جالب رونالدو به تقاضای یک طرفدار برای امضای پیراهن رئال"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید