پیگیر ثبت روز ملی کرمانشاه در تقویم هستیم

به گزارش وبلاگ ورامین، خبرنگاران/کرمانشاه دبیر شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه از تصویب روز پنجم مرداد به عنوان روز ملی کرمانشاه در جلسه این شورا و پیگیری برای ثبت این روز در تقویم کشورمان خبر داد.

پیگیر ثبت روز ملی کرمانشاه در تقویم هستیم

بهرام فاضلی زاد در گفت وگو با وبلاگ ورامین، با بیان اینکه روز پنجم مرداد سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد است، گفت: کرمانشاه نقطه آغاز و انتها هشت سال جنگ تحمیلی است و پرونده این جنگ ظالمانه در استان کرمانشاه و در یک عملیات غرور آفرین بسته شد.

وی اضافه نمود: عملیات مرصاد مُهر انتهای بر هشت سال جنگ تحمیلی بود و سالروز این عملیات همواره برای همه ایرانیان و بویژه کرمانشاهیان مایه مباهات و افتخار است.

فاضلی شرح داد: به همین دلیل در جلسه امروز(8 دی) شورای فرهنگ عمومی استان مصوب شد که این روز به نام روز ملی کرمانشاه ثبت شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اضافه نمود: جلسات متعددی برای انتخاب روز ملی کرمانشاه در کارگروه های مختلف از جمله کارگروه اجتماعی استانداری برگزار شد و در نهایت با کار کارشناسی و مطالعه ثبت روز پنجم مرداد به نام روز ملی کرمانشاه در جلسه امروز شورای فرهنگ عمومی استان به تصویب رسید.

فاضلی از ارسال این مصوبه به شورای فرهنگ عمومی کشور ظرف چند روز آینده خبر داد واضافه نمود: با ارسال این مصوبه به شورای فرهنگ عمومی کشور، پیگیریهای ما برای ثبت این روز به نام روز ملی کرمانشاه و ثبت آن در تقویم کشور بیشتر خواهد شد.

وی اضافه نمود: در صورت تصویب این روز به نام روز ملی کرمانشاه در شورای فرهنگ عمومی کشور، این روز به نام کرمانشاه در تقویم هم ثبت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیگیر ثبت روز ملی کرمانشاه در تقویم هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیر ثبت روز ملی کرمانشاه در تقویم هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید