همایشها و نمایشگاه ها

همایش اصول و مبانی کارآفرینی و بازاریابی در صنایع دستی برگزار گردید

همایش آموزش اصول و مبانی کارآفرینی و بازاریابی و چگونگی حضور در نمایشگاه ها برای استادکاران، صنعتگران و هنرجویان حوزه صنایع دستی کردستان برگزار گردید.

4 مهر 1398

گردشگری به معرفی چهره واقعی ایران کمک می کند، همکاری صداوسیما با میراث فرهنگی تقویت شود

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری و تأثیرگذاری آن در ابعاد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور گفت: آینده گردشگری ایران بسیار روشن است.

22 شهریور 1398

بازآموزی تورلیدرهای دالاهو

همایش آشنایی با اصول کسب و کار درحوزه تورگردانیبخش اول:

7 شهریور 1398

عدم تأمین بودجه حمایت از پیغام رسان های بومی

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: با وجود آنکه حمایت از پیغام رسان های بومی را فراموش نکرده ایم اما همچنان بودجه مربوط به فعالیت آنها تأمین نشده است.

1 شهریور 1398

پوتین عمران خان را به روسیه دعوت کرد

تسنیم نوشت: رئیس جمهور روسیه از نخست وزیر پاکستان برای سفر به روسیه و دیدار با سران این کشور دعوت کرد.

23 مرداد 1398

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گرگان برگزار گردید

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گرگان با هدف آنالیز ارائه خدمات به مسافران در تابستان 98 برگزار گردید.

22 مرداد 1398

افتتاح بازارچه دائمی صنایع دستی در دلفان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از افتتاح نمایشگاه و بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرستان دلفان اطلاع داد.

21 مرداد 1398

شروع به کارگروه نمایشگاه میراث مشترک راه ابریشم

نخستین کارگروه نمایشگاه سیار مشترک راه ابریشم در پایتخت قزاقستان در راستای حفاظت از میراث فرهنگی ملموس و ناملموس، افزایش و ترویج آگاهی نسبت به میراث فرهنگی راه ابریشم و استفاده ازجایگاه میراث فرهنگی به عنوان ابزار توسعه پایدار برگزار گردید.

16 مرداد 1398

تسهیل همکاری های فناورانه میان ایران و سایر کشورها با اختصاص خط اعتباری ویژه

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: آمادگی داریم و می توانیم برای تسهیل همکاری های فناورانه میان ایران و سایر کشورها خط اعتباری ویژه در صندوق نوآوری در نظر بگیریم.

15 مرداد 1398

فناوری استارتاپ ها و دانش بنیان های حوزه آتش نشانی را توانمند می نماید

همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری وفناوری(INOTEX 2019)،رویداد ارائه نیازهای فناورانه آتش نشانی برای توانمندسازی استارتاپ های این حوزه برگزار می گردد.

11 مرداد 1398

خبرنگاران آثار قلم زنان معاصر ایرانی به نمایش در می آید

تهران-خبرنگاران- گالری مس نگار برای سومین بار در نمایشگاهی با عنوان تاریخ در قاب، میزبان آثار گروهی از هنرمندان معاصر قلم زنی ایران خواهد بود.

10 مرداد 1398

پورشه 911 این گونه به جهان آمد!

هفته نامه خودرو امروز: خریداران خودرو های امروزی بیش از هر چیز تنوع در طراحی را می پسندند و طراحان خودرو هم برای پاسخ به این نیاز بازار، تلاش می کننددر هر نسل از خودروهایشان طرحی جدید را عرضه کنند. در این میان، اما 911 را می توان خودرویی کاملا متفاوت دانست...

10 مرداد 1398

تشکیل 4 استارتاپ نانویی با گردش اقتصادی 10 میلیاردی

مدیر کارگروه نوآوری و توسعه فناوری ستاد توسعه فناوری نانو، توسعه بازار، سرمایه گذاری و توسعه فناوری را از خدمات ارائه شده به طرح های منتخب این برنامه نام برد و گفت: با برگزاری این برنامه تاکنون چهار استارتاپ بسیار پیروز ایجاد شده که هر کدام بیش از 10...

2 مرداد 1398

مرورگر گوگل امن تر می شود ، حذف همه کوکی های پیدا و پنهان از کروم

گزارشهای جدید حکایت از آن دارند که گوگل در تدارک برنامه ای است که می تواند حریم خصوصی کاربران را قوی تر از همیشه کنترل کند.

27 تیر 1398

دسترسی به منابع بیشتر با افزایش سرمایه صندوق های پژوهش و فناوری

عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: هر چه میزان سرمایه صندوق های پژوهش و فناوری بیشتر باشد، منابعی که به وسیله صندوق نوآوری و شکوفایی در اختیار صندوق های پژوهش و فناوری استان ها قرار می گیرد، بیشتر است.

23 تیر 1398

اولین دانشمندی که عکس تاریخی سیاه چاله را دید که بود؟

کازونوری آکیاما یکی از 200 دانشمند پروژه افق رویداد و سرپرست تبدیل داده های تلسکوپ ها به یک عکس است که یکی از اولین نفراتی است که پیروز به دیدن اولین عکس از یک سیاه چاله در تاریخ بشر شد.

15 تیر 1398

21 تن در درگیری های نیروهای دولت وحدت ملی لیبی کشته شدند

تهران- خبرنگاران- وزارت بهداشت دولت وفاق ملی لیبی اعلام نمود که درگیری های اطراف طرابلس (پایتخت لیبی) 21 تن کشته و 27 تن زخمی شدند.

13 تیر 1398

پیش بینی استقبال گسترده از گردشگری دریایی در نوروز 98

به گزارش خبرنگاران، الله مراد عفیفی پور در حاشیه همایش بین المللی توسعه بندر چابهار در جمع خبرنگاران گفت: از آنجا که استان هرمزگان ظرفیت های بی شماری در حوزه گردشکری دریایی و مسافرت های دریایی دارد و در طول سال گردشگران زیادی استان هرمزگان را مقصد خود...

30 خرداد 1398

واکنش ظریف به سوالی درباره رسیدگی به پالرمو و CFT در مجمع ، دوستان بدانند تصمیم آنها چه آثاری دارد

وزیر امور خارجه در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت لوایح پالرمو و CFT در مجمع گفت: دوستان هر تصمیمی بگیرند ما تبعیت می کنیم اما خوب بدانند که تصمیم آنها چه آثاری دارد.

28 خرداد 1398

بله سه میلیونی شد

تعداد کاربران پیام رسان بله از مرز سه میلیون عضو گذشت.

24 خرداد 1398
تعداد: (29)